Rogge Zomer p/kg

per kg. Rogge (Secale cereale) is een kruisbevruchtende graansoort. Het behoort net als de overige granen to

Rogge Zomer p/kg
4.30 *Prijzen zijn inclusief btw
Artikelcode855262
0 ster(ren) met 0 review(s) Schrijf een review
Rogge (Secale cereale) is een kruisbevruchtende graansoort. Het behoort net als de overige granen tot de familie van de grassen. Duiven trekken op rogge.
Kortingsschema
  • 1 = € 4.30
  • 2 = € 3.20
  • 10 = € 2.90
  • 25 = € 2.80
  • 50 = € 2.75
  • 100+ = € 2.70
Rogge (Secale cereale) is een kruisbevruchtende graansoort. Het behoort net als de overige granen tot de familie van de grassen. Duiven trekken op rogge.

Rogge wordt vooral geteeld om er roggebrood van te maken. Rogge wordt voornamelijk op de zand- en dalgronden verbouwd. Voor de teelt van winterrogge worden vrij bestoven rassen en hybriderassen gebruikt.

Rogge behoort tot de grassenfamilie en is eenjarig (zomerrogge) of tweejarig (winterrogge). Winterrogge heeft voldoende koude nodig om te kunnen bloeien. Winterrogge bloeit in mei. Zomerrogge bloeit wat later.

Zaaispecificatie:
Hoogte in cm: 90cm
Zaaitijd: maart t/m mei
Zaaihoeveelheid: 100 kg per ha
Diersoort: alle wild

Reviews

Er zijn geen reviews beschikbaar in de huidige taal
Schrijf een review